آخرین بروزرسانی: یکشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
کاربر سایت
ورود به سایت ثبت نام

شرکت پزشکی پارسیان تجهیز التیام

درباره شرکت

شرکت پزشکی پارسیان تجهیز التیام با مسئولیت محدود، با شماره ثبت ۵۶۶۳۸۵ و از توزیع کنندگان شرکت های مجاز اداره کل تجهیزات پزشکی (IMED) با کد ۶۵۲۶۷ مفتخر است، با مدیریت آقای علی رنجی نزدیک به سه دهه خدمت صادقانه در تولید، فروش و پخش عمده تجهیزات مصرفی پزشکی، محلول های ضدعفونی کننده بیمارستانی و عمومی، البسه یکبارمصرف پزشکی و بیمارستانی همچنان در خدمت جامعه پزشکی، بیمارستان ها، مراکز درمانی و زیبایی، مدافعان سلامت کشور و عموم مردم عزیزمان مشغول خدمت رسانی می باشد.

فروشگاه اینترنتی آی مد تجهیز چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه اینترنت، موجب شده برای خرید مایحتاج روزمره و زندگی خود با بهره گیری از روش‌های مدرن خرید آسان و مطمئن از فروشگاه ها و شرکت های معتبر کمک بگیریم. خرید از این مراکز آنلاین سهولت و سود متعارفی برای مصرف کننده در بر دارد. چرا که از مزایایی همچون رقابت سالم، شفافیت قیمت و کیفیت مناسب کالا بهرمند می شویم.

همین امر باعث شد تا تلاش خود را مضاعف کرده و در خدمت رسانی به هم میهنان گرامی اقدام نماییم و علاوه بر فروش عمده به بیمارستان ها و مراکز درمانی و زیبایی، برای عزیزان مصرف کننده، پزشکان محترم، اصناف دیگر، مراکز، سازمان ها و کسانی که به لوازم پزشکی مورد نیاز خود احتیاج دارند، کالای با کیفیت و قیمت رقابتی به صورت کارتنی یا حداقل یک بسته کامل (برطبق قوانین و مقررات سایت) عرضه کنیم. بدین ترتیب برای سهولت شما عزیزان فروشگاه اینترنتی و وبسایت آی مد تجهیز راه اندازی شد.

هدف ما

هدف ما این است همیشه کالاهایی با کیفیت و قیمت مناسب در بستری مورد اطمینان، اعتماد و راحت عرضه کنیم و امیدواریم که با تلاش، پشتکار و صداقت در مجموعه شرکت پارسیان تجهیز التیام و وبسایت آی مد تجهیز بتوانیم همواره رضایت و اعتماد شما عزیزان را جلب نماییم.

دفتر مرکزی آی مد تجهیز در تهران مستقر است و هیچ نقطه ای از کشور شعبه و نمایندگی ندارد.

مشاوره آنلاین